Aktuality

Limitovaná edice Rolls-Royce Wraith – Luminaire Edition

Rolls-Royce se vyžívá v překonávání sama sebe. V očích mnoha jsou to drobnosti, pro jiné zbytečnosti, avšak jiní zase tráví týdny s designéry interiérů či exteriérů svých příbytků. A raději nespomínajme návštěvníky galerii. Jednoduše, svět je plný odlišností.

 Svítící dřevo? Žádný problém

I proto vznikne pouze 55 „osvícených“ modelů Wraith se speciální šedou barvou Sunburst Grey a ručně malovanými doplňky. Zvláštností je dřevo z dubů pocházející z České republiky, které vybrali díky jeho struktuře a perforaci. Prostřednictvím ní totiž ke posádce proudí jemné světlo ze 176 led svítidel integrovaných za tento dřevěný obklad.

 Jemně ocelový nádech není žádná náhoda

Když už jsme u světlech, na strop posetý hvězdičkami jsme si už při této značce zvykli. Novinkou jsou padající hvězdy, které toto působivé divadlo posouvají na novou hranici. Samozřejmě, díky 1340 světelným vláknům.

 Padají hvězdy, přejte si něco

Poslední zásadní novinkou je speciální látka protkávaná jemnými vlákny nerezavějící oceli o tloušťce 0,08 až 0,19 mm v průměru, kterou jsou pokryty důležité části interiéru. Nestačí? Zkuste se na přiložené obrázky podívat ještě lépe, podle nás však jde o skutečně úchvatné dílo.

Comments are closed.

Kontakt