Aktuality

Škodovky za konkurencí rozhodně nezaostávají

Ačkoli neměla automobilka Škoda ve finálové šestici soutěže Auto roku 2013 žádného zástupce, nedá se říci, že by automobily této značky byly na ústupu. Právě naopak. Auta Škoda jsou na našem trhu stále bezkonkurenční jedničkou v oblasti obliby a prodeje. Nejen kvůli tomu, že se jedná o tuzemskou značku, ale také proto, že svou kvalitou škodovky za konkurencí rozhodně nezaostávají. Ve svých kategoriích nabízí špičkové vybavení. O které škodovky je největší zájem?

 

Stále vedou Octavie a Fabie

Oblibu vozů Škoda suverénně vedou 2 modely. Jedná se o vozy Škoda Octavia a Škoda Fabia. Oba dva druhy disponují jednoduchým, účelným a elegantním designem. Ve své kategorii jsou nadstandardně vybaveny a stále vznikají další modelové řady. Vozy Škoda Fabia a Octavia si také vysloužily pověst bezpečných a spolehlivých modelů. Automobily Škoda Octavia Combi patří dokonce k nejvíce vyhledávaným kombíkům na našem trhu. Kompletní sortiment vozy Škoda od minulosti až po současnost najdete zde.

 

Auto Škoda

Auto Škoda

 

Jak si vedou novinky u Škodovky?

U modelů, které na trhu figurují delší dobu, nemůže být o jejich kvalitě a přednostech nejmenších pochyb. Jak si ale vedou novinky v nabídce Škodovky? Nejnovějším nabízeným modelem je oprášení tradičního modelu Rapid. Nová Škoda Rapid se podle prvních ohlasů zdá být velmi uznávaným vozem. To nejen u zákazníků, kteří si tento model již zakoupili, ale také u odborníků. Na vysoké kvalitě se shodují v oblasti designu, vybavení i jízdních vlastností.

 

Také ojeté Škodovky se kupují nejčastěji

Automobily Škoda se samozřejmě neprodávají, pouze když vyjedou z výrobní linky. Velká poptávka je také po ojetých vozech. I ojeté vozy Škoda jsou nejhledanější značkou na trhu. Důvody jsou jasné. Spolehlivost škodovek je vyhlášená. Náhradní díly se případně shání relativně snadno a také servis pro vozy Škoda je zastoupen velmi hojně. Stačí jen hledat u spolehlivých prodejců. Jedním z největších specialistů na vozy Škoda je na našem trhu například Auto Poly.

Comments are closed.

Kontakt