Aktuality

Každý z nás si Auto roku 2013 dovolit prostě nemůže!

Samozřejmě, že všechny automobily, které se dostaly do užšího výběru ankety Auto Roku 2013, se v letošním roce budou těšit velkému zájmu veřejnosti a zákazníků. Nejvíce to asi platí o samotném vítězi Volkswagenu Golf sedmé generace. Nová auta jsou krásná, dokonale vybavená a spolehlivá. Ale nesmíme zapomínat na to, že investice do nákupu nového auta si prostě každý z nás dovolit nemůže.

 

I ojetá auta mohou být spolehlivá

Každý z nás si nemůže dovolit okamžitě zaplatit 400 000Kč hotově a brát si úvěr na nový automobil, je dlouhodobou finanční zátěží. V dnešní nejisté době se mnoho zákazníků uchyluje spíše k nákupu kvalitního ojetého vozu, než koupi nového. Na odbyt jsou především ojeté rodinné vozy střední a vyšší kategorie. V tomto oboru ovšem může číhat velké procento nástrah. Jak se jim vyhnout?

 

Najděte ten pravý autobazar

Koupě ojetého automobilu znamená podstatně menší investici, ale také podstatně více rizik. Rizika mohou být u automobilu, ale také u samotného prodejce. Detailní přehled rizik při koupi ojetého automobilu a rady a tipy, na co si dát pozor se dozvíte v tomto článku. Základem je najít spolehlivý a ověřený autobazar. Nezáleží na tom, zda budete hledat autobazar v Praze nebo v Brně. Autobazary po celé republice musíte vybírat obezřetně a na základě jejich kvalit a přístupu.

 

 

Jeden příklad za všechny

Pro oblast Prahy může být tou správnou volbou například autobazar AUTO-VYHYBKA s.r.o. Tato firma působí na našem trhu nepřetržitě již 12 let, což je v tomto oboru opravdu unikátní a svědčí o velkých kvalitách. Hlavní specializací jsou značky Volvo a Ford, ale nechybí ani široká nabídka automobilů ostatních značek. Společnost se snaží o osobitý přístup ke každému zákazníkovi. Nabízí možnost financování od renomovaných úvěrových a pojišťovacích společností a také výkup vozů za skvělé ceny.

Přesně tak by měl vypadat spolehlivý autobazar nejen v Praze, ale i v ostatních městech republiky.

Comments are closed.

Kontakt